כיצד תכפילו את סיכויי הצלחה שלכם בפסיכומטרי - מידע מפורט אודות כיצד תכפילו את סיכויי הצלחה שלכם בפסיכומטרי.
Emama

כיצד תכפילו את סיכויי הצלחה שלכם בפסיכומטרי

»
»
»
»

המבחן הפסיכומטרי הוא אחד המבחנים החשובים ביותר בדרך אל האקדמיה. ציון הפסיכומטרי משפיע בצורה משמעותית על הקבלה לפקולטות מבוקשות באקדמיה. הסוד להצלחה במבחן טמון בבחירת קורס פסיכומטרי שמעניק לכל תלמיד הרבה יחס אישי, חיזוקים וידע מקצועי. מכון אחד על אחד פסיכומטרי דוגל בלימודים בקבוצות קטנות מתוך מטרה להעניק לכל תלמיד את תשומת הלב לה הוא זקוק.

מכוני פסיכומטרי שמשלבים 30-40 תלמידים בכל כיתה מצליחים להרוויח הרבה כסף. אך אין באפשרותם להציע לכל תלמיד יחס אישי ומענה מלא לשאלות אודות חומר הלימוד. לימוד בקבוצות קטנות משרת טוב יותר את האינטרסים של התלמיד. בתי ספר ששמים את התלמיד במרכז ומבקשים להעניק לו את סביבת הלימודים הטובה ביותר, מקפידים על לימוד בקבוצות קטנות ופגישות אישיות עם המדריך.

יחס אישי לכל תלמיד

כאשר תחת אחריותו של כל מדריך יש 40 תלמידים אין באפשרותו לתת מענה מלא לכולם. התלמידים הדומיננטיים מצליחים לשאול את השאלות בכיתה, כל השאר מצליחים בקושי רב לעקוב אחר הנעשה מהספסל האחורי. בתוך קבוצה גדולה קל לאבד את הריכוז, לא לשים לב ולפספס את השיעור כולו.

המדריך עסוק בניסיונות להשתלט על הכיתה ועל התלמידים הדומיננטיים, אין באפשרותו לשים לב לכולם ולספק מענה לכל השאלות. קורס אחד על אחד פסיכומטרי מציע לימוד בקבוצות קטנות במיוחד. מספר התלמידים המקסימלי בכל כיתה הוא 10. המדריך עוקב בדבקות אחר הכנת שיעורי הבית והבנת החומר הנלמד.

תלמידים בקבוצות קטנות לא יוכלו להתחמק מהמדריך, להתעצל או להתחמק מלימודים. כאשר המדריך מבלה זמן אישי עם כל תלמיד עולות שאלות שלא היו עולות בכיתות גדולות. התלמידים מצליחים לחקור את חומרי הלימוד בצורה יסודית ולהבין את טכניקות הפתרון לעומק. הלימוד בקורס אחד על אחד פסיכומטרי מתקיים במתכונת דומה לשיעור פרטי.

אל הלימוד בקבוצות קטנות מתווספים גם יתרונות כמו ספרי לימוד מעודכנים, כיתות נוחות, מחיר אטרקטיבי ותמיכה מלאה לכל אורך הקורס. מרתון הסימולציות שבסוף הקורס משלים את ההכנה ומביא את התלמידים ליום המבחן מוכנים ורגועים.

היכרות אישית עם התלמידים

כל מדריך יודע כי ישנם הבדלים מהותיים בין כישורי הלמידה של התלמידים בקבוצה. ישנם תלמידים שקולטים את החומר כבר לאחר ההסבר הראשון וישנם אחרים שזקוקים לדוגמאות והסברים חוזרים. ללא היכרות אישית עם הרגלי הלמידה של כל תלמיד קשה יהיה למדריך לתת מענה מלא לכולם.

מדריכי פסיכומטרי שמתמודדים עם קבוצות גדולות מוותרים מראש על האפשרות לתת מענה מלא לכולם. הם מסבירים את החומר פעם אחת ומספקים כמה דוגמאות. את המשך התרגול יבצעו התלמידים בעצמם בבית.

אלו שלא הצליחו להבין את טכניקת הפתרון בכיתה ייאלצו ללמוד אותה בעצמם באמצעות ספר הלימוד או שיעורים פרטיים. מעטים הם התלמידים שמצליחים למצות את כישוריהם בכיתות לימוד גדולות ורועשות. הסקרים מצביעים כי הלימוד בקבוצות קטנות טוב יותר בעבור הכנה לפסיכומטרי.

מכון אחד על אחד פסיכומטרי מציע פתרון מתאים לאותם תלמידים שזקוקים לציוני פסיכומטרי גבוהים במיוחד. כאשר לומדים בקבוצה קטנה ומקדישים ללימוד את הזמן הנדרש אפשר להגיע אל הציונים הגבוהים ולקבל 700 ויותר בפסיכומטרי.

הבהרה

המידע המופיע באתר זה הינו מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות ייעוץ מקצועי. על הקורא לפנות למומחה ואל מוסדות הלימוד בכדי לקבל את המידע העדכני ביותר אודות הנושאים המופיעים באתר. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.