לימודי אנגלית - מידע מפורט אודות לימודי אנגלית.
Emama

לימודי אנגלית

»
»
»

לימודי אנגלית מהווים נדבך חשוב בהתנהלות האישית והעסקית של כל אדם החי בעידן המודרני. אנו חיים בעולם שבו ידע ושליטה בשפה האנגלית עשויים לפתוח דלתות ולהרחיב את ההזדמנויות העסקיות והקרייריסטיות כמו גם האישיות ומכאן החשיבות הרבה שמייחסים ללימודי האנגלית.

על לימודי אנגלית

אנגלית היא השפה המדוברת בעולם וכן השפה הרשמית במדינות רבות, כגון: ארה"ב, בריטניה, אוסטרליה, קנדה, אירלנד, הודו ועוד ואף נלמדת במדינות רבות כשפה הרשמית השנייה. השפה האנגלית היא שפה בינלאומית, שהפכה לחלק בלתי נפרד מעולם הכלכלה, הטכנולוגיה, המדע והתקשורת הגלובלית ומכאן גם חשיבות ידיעתה.

ידיעת השפה האנגלית הפכה לצורך בסיסי בקרב כל אדם המעוניין להצליח ולפתוח דלתות אל העולם הגדול.

ישראלים רבים בוחרים לימוד אנגלית בכדי לשפר את מיומנויות השפה שלהן בכדי שיוכלו להתמודד בהצלחה רבה יותר בעולם האקדמי, העסקי, המסחרי, התרבותי, הטכנולוגי והמדעי.

למי מיועדים לימודי האנגלית?

לימודי האנגלית הם לימודים המיועדים לאנשים המעוניינים ללמוד, לדעת ולשלוט בשפה האנגלית בכדי לתקשר בצורה נכונה, נהירה ושוטפת עם דוברי השפה האנגלית וכן בכדי להתמודד טוב יותר עם עולם האקדמיה, העבודה, העסקים, המחשבים והכלכלה הגלובלי בהצלחה ובהבנה מלאה.

הקורסים כאמור מחולקים לרמות קושי שונות (החל מרמת אנגלית בסיסית ועד רמת אנגלית עסקית) המותאמות ליכולתו של כל לקוח ולקוח והם מועברים על ידי רכזי הדרכה ומורים מיומנים השולטים בשפת האנגלית כבשפת אם.

מטרת לימודי אנגלית

המטרה העיקרית בלימודי האנגלית היא פיתוח מיומנויות התקשורת בשפה האנגלית בעל פה ובכתב תוך העשרת אוצר המילים האישי, העלאת הביטחון העצמי והשליטה בשפה בעת ניהול שיחה באנגלית ועוד.

נושאי הלימוד

במסגרת קורס אנגלית יחשפו הסטודנטים לנושאי הלימוד הבאים: מיומנויות קריאה והבנת הנקרא, זמני דקדוק ויישום כללי הדקדוק בכתב ובדיבור, מילות קישור ויחס, בניית משפטים, פיתוח מיומנויות שיחה, העשרת אוצר המילים, כתיבת מכתבים רשמיים באנגלית לאי.מייל ועוד.

אילו סוגי קורסים קיימים בשפה האנגלית?

במרבית בתי הספר והמכונים בהם מתקיימים לימודי האנגלית נהוג להציע את קורסי האנגלית הבאים:

  • לימודי אנגלית לילדים – אלו הם קורסי אנגלית הפונים לילדים צעירים אשר הוריהם מעוניינים להרחיב את השכלתם ולצייד אותם ביתרון יחסי של שליטה בשפה האנגלית (לפני שמתחילים ללמוד אותה בבתי הספר). הקורס מיועד להטמיע את השפה האנגלית בילדים ולשפר את הישגיהם בתחום.
  • לימודי אנגלית מדוברת – זהו קורס בשפה האנגלית שמטרתו להעניק ביטחון עצמי ולפתח את אוצר המילים של הלקוח תוך כדי ניהול שיחה והתנסות ממשית בשפה האנגלית.
  • לימודי אנגלית עסקית – קורס זה מיועד לאנשים העובדים בתחום העסקים המעוניינים להפוך את השפה האנגלית לחלק הכרחי בהכשרתם העסקית ובקידומם.
  • לימוד אנגלית טכנית – קורס זה מיועד לעובדים טכניים המעוניינים לשלוט באנגלית הטכנית הדרושה למילוי תפקידם השוטף.
  • אנגלית אקדמית - קורס זה מיועד לסטודנטים ונחשב לחלק מקורסי החובה של כל תואר בישראל.

לסיכום, אם ברצונכם לשלוט בשפה האנגלית ולהצליח בעסקיכם הכלליים, לימודי אנגלית הם הקורס המושלם עבורכם.

הבהרה

המידע המופיע באתר זה הינו מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות ייעוץ מקצועי. על הקורא לפנות למומחה ואל מוסדות הלימוד בכדי לקבל את המידע העדכני ביותר אודות הנושאים המופיעים באתר. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.