לימודי עיצוב אירועים - מידע מפורט אודות לימודי עיצוב אירועים.
Emama

לימודי עיצוב אירועים והפקה

»
»
»
»

עיצוב הוא מרכיב חשוב בהפקה של אירועים חברתיים. לימודי עיצוב אירועים הם לימודים מרתקים, שמטרתם להעניק את ארגז הכלים המקצועי הבסיסי הדרוש לכל מעצב אירועים מתחיל. היות ועיצוב נחשב לאחד מן האלמנטים החשובים ליצירת אירועים מוצלחים, יותר ויותר אנשים בוחרים להעסיק מעצב אירועים מקצועי ולהעניק טאצ' עיצובי ייחודי לחתונתם או למסיבתם.

על לימודי עיצוב אירועים

עיצוב אירועים הוא תחום חדשני ויצירתי, שהפך בשנים האחרונות למקצוע מבוקש. על מעצב אירועים מקצועי להיות אדם בעל מעוף עם חוש אסתטי מפותח וגישה לעיצוב. לימודי עיצוב אירועים הם לימודים מקצועיים, חווייתיים ויצירתיים, שמטרתם להקנות את הידע והכלים המקצועיים הדרושים לכל מעצב אירועים.

הקורס מקנה למשתתפים כלים, טכניקות ומיומנויות לעיצוב והפקת אירועים פרטיים ועסקיים תוך חשיבה על קונספט עיצובי מוביל ושימוש בחומרים שונים. לימודים בתחום של עיצוב אירועים מתאימים לאנשים יצירתיים בעלי אוריינטאציה ומשיכה לתחום האסתטיקה והעיצוב, המעוניינים להפוך למעצבי אירועים מקצועיים.

נושאי לימוד

במסגרת הלימודים בתחום עיצוב האירועים יחשפו המשתתפים לנושאי הלימוד הבאים: סוגי אירועים וספקי שירות, תכנון אירועים, בניית קונספט עיצובי לאירוע, שרטוט סקיצה לעיצוב האירוע, עיצוב לאירועים עסקיים ופרטיים, הכרות עם חומרי עבודה שונים, עיצוב אווירה, תפיסת החלל באירוע, עיצוב מזנונים, פאנג שוואי, עיצוב בנרות ובבדים, עיצוב חופות, סגנונות עיצוב, עיצוב פרחים, עיצוב תאורה, עיצוב שולחנות, ניהול קשרי לקוחות, ניהול ספקים ורכש.

תוכנית לימודי עיצוב אירועים

תוכנית הלימודים בתחום עיצוב האירועים היא תוכנית לימודים מגוונת המשלבת בין לימודים תיאורטיים לבין לימודים מעשיים, שמטרתם להנחיל את הידע, הטכניקה והמעוף הדרוש לכל מעצב אירועים מקצועי מתחיל. במסגרת הקורס ילמדו המשתתפים על תפקיד מעצב האירועים, על עקרונות וטכניקות בעולם העיצוב, על סוגי אירועים, על ניהול ספקים וקשרי לקוחות, על חומרי עיצוב שונים, על בניית לו"ז לאירוע, על בניית קונספט עיצובי, על טכניקות עיצוב ועוד.

מסלולי לימוד

כאמור, מסלולי לימוד בתחום עיצוב האירועים עשויים להשתנות בין המוסדות השונים, כאשר במרבית המוסדות המקיימים לימודי עיצוב ניתן לבחור בין מסלולי הלימוד הבאים: מסלול התמחות בעיצוב חופה, מסלול התמחות בעיצוב תאורה ומסלול התמחות בשזירת פרחים, כאשר ניתן לבחור בין לימודי ערב ללימודי בוקר.

תנאי קבלה ומשך הלימודים

דרישות הסף של קורס עיצוב אירועים מקצועי הינן מינימאליות וכרוכות בריאיון אישי ואוריינטאציה לתחום העיצוב והאופנה. לימודי עיצוב האירועים נמשכים בין שלושה לשישה חודשים ונלמדים בהיקף של כ – 112 שעות אקדמיות.

התעודה

בוגרי קורס עיצוב והפקת אירועים, אשר עמדו בהצלחה במלוא דרישות הקורס, יהיו זכאים לקבל תעודת גמר של מעצב אירועים מקצועי, מטעם המוסד בו למדו. בוגרי הקורס יוכלו להשתלב בשוק העבודה בתור מעצבי אירועים עצמאיים או בתור מעצבים בחברות הפקה ועיצוב אירועים ואפילו בגני אירועים וחברות להפקת אירועי אופנה.

לסיכום, אם ברצונכם לעסוק במקצוע חדשני, יצירתי ודינאמי – לימודי עיצוב והפקת אירועים הם המסלול עבורכם. למידע נוסף אודות מוסדות הלימוד בתחום, בקרו באתר Coursim.co.il

הבהרה

המידע המופיע באתר זה הינו מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות ייעוץ מקצועי. על הקורא לפנות למומחה ואל מוסדות הלימוד בכדי לקבל את המידע העדכני ביותר אודות הנושאים המופיעים באתר. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.