לימודי פסיכולוגיה - מידע מפורט אודות לימודי פסיכולוגיה.
Emama

לימודי פסיכולוגיה

»
»
»

פסיכולוגיה זהו מדע הנפש. לימודי פסיכולוגיה נחשבים לדיציפלינה במדעי החברה. לימודי פסיכולוגיה נחשבים ללימודים מבוקשים מאוד במיוחד לימודי תואר שני בפסיכולוגיה. בתוך תחום הפסיכולוגיה יש מגוון תחומים שניתן להתמקצע בהם.

הזמנת ידיעונים מרוכזת - לימודי פסיכולוגיה

לימודי פסיכולוגיה – נושאי הלימוד

לימודי פסיכולוגיה כוללים מגוון רחב של תחומים: פסיכולוגיה חברתית, פסיכופתולוגיה, פסיכולוגיה התנהגותית, תפיסה, הכרה, למידה, עולם החלומות, פסיכולוגיה חינוכית, התפתחותית, פסיכולוגיה ארגונית, נוירופסיכולוגיה ופסיכולוגיה פיזיולוגית, פסיכולוגיה קוגניטיבית, תיאוריות אישיות, מחקר, סטטיסטיקה, מחשבים, שיטות מחקר.

לימודי פסיכולוגיה – תנאי קבלה

תואר ראשון בלימודי פסיכולוגיה - תנאי הקבלה ללימודי פסיכולוגיה הם די גבוהים, מאחר שהם לימודים מבוקשים. דרוש ציון גבוה הן במבחן פסיכומטרי כמו גם ממוצע ציוני בגרות גבוה. ציון הסף משתנה ממוסד אקדמי למשנהו.

תואר שני בלימודי פסיכולוגיה – תנאי הקבלה ללימודי תואר שני נוקשים עוד יותר. יש לסיים את התואר ראשון בלימודי פסיכולוגיה בציון גבוה מאוד על מנת להתקבל ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה. בנוסף יש לעבור מבחן מתא"ם. מבחן זה הוא מבחן ארצי לאלו הרוצים להמשיך ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה.

חשוב לדעת כי לא ניתן לעסוק בפסיכולוגיה ללא תואר שני בפסיכולוגיה. לימודי תואר שני בפסיכולוגיה מאפשרים לסטודנטים התמקצעות והתמחות מקצועית מעשית באחד מן התחומים הבאים: פסיכולוגיה קלינית, פסיכולוגיה, חברתית, פסיכולוגיה התפתחותית, קוגניטיבית, התנהגותית, פסיכולוגיה אירגונית, פסיכולוגיה אבולוציונית, פסיכולוגיה פיזיולוגית וכו'.

לימודי פסיכולוגיה – מוסדות לימוד

לימודי פסיכולוגיה ניתן ללמוד במגוון אוניברסיטאות ואף מכללות בארץ, בחלקן אף ניתן להמשיך ללימודי תואר שני:

הבהרה

המידע המופיע באתר זה הינו מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות ייעוץ מקצועי. על הקורא לפנות למומחה ואל מוסדות הלימוד בכדי לקבל את המידע העדכני ביותר אודות הנושאים המופיעים באתר. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.