לימודי שפות - מידע מפורט אודות לימודי שפות.
Emama

לימודי שפות

»
»

אחד המאפיינים שיכולים להבחין בין מועמדים לעבודה בשוק תחרותי הוא שליטתם של המועמדים השונים בשפה נוספת זו או אחרת. ככל שהמועמד שולט בשפות רבות יותר וברמת שליטה גבוהה יותר, כך יגדלו סיכוייו לגבור על המתחרים מולו על המשרה המיוחלת. ככל ששוק התעסוקה הופך לתחרותי יותר, כך מתרבים בשנים האחרונות הקורסים המציעים הכשרה בנושאי שפות זרות בשוק.

לימודי אנגלית

אין ספק כי לימודי אנגלית הם החשובים ביותר כיום בשוק העבודה. לא משום שאין מועמדים השולטים בשפה זו, אלא משום שמי שלא שולט בה פשוט נמצא בעמדת נחיתות משמעותית בתחרות. מאחר והאנגלית הינה השפה הבינלאומית כיום, אי-שליטה בה היא מגבלה משמעותית ביותר, במיוחד בתעשיות בהן רוב החומר הלימודי או רוב הלקוחות הפוטנציאליים הינם זרים.

לימודי ספרדית

האוכלוסייה הפונה לקורסי לימודי ספרדית הינה בדרך כלל עם פחות אוריינטציה עסקית, ויותר מטיילים ותרמילאים היוצאים לסייר במדינות דוברות ספרדית. עם זאת, מאחר והשווקים בדרום אמריקה הינם שווקים המתפתחים במהירות, אז שליטה בספרדית הינה בהחלט מעלה המבוקשת על-ידי מעסיקים רבים.

הבהרה

המידע המופיע באתר זה הינו מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות ייעוץ מקצועי. על הקורא לפנות למומחה ואל מוסדות הלימוד בכדי לקבל את המידע העדכני ביותר אודות הנושאים המופיעים באתר. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון