מכינה לעיצוב ואדריכלות - מידע מפורט אודות מכינה לעיצוב ואדריכלות.
Emama

מכינה לעיצוב ואדריכלות

»
»
»

הכנת תיק עבודות, הכנה למבחני כניסה וראיונות קבלה לבתי הספר הגבוהים לעיצוב תעשייתי, תקשורת חזותית, אדריכלות, עיצוב פנים, עיצוב אופנה, עיצוב תכשיטים, אמנות, עיצוב טקסטיל ,אנימציה וצילום.

חלק א' – יסודות השפה החזותית

הרעיון וביטויו במרחב דו ותלת מימדי. טכניקות שונות של רישום. מושגים ודימויים. קומפוזיציה. צבעים. ציור. איזומטריה. פרספקטיבה. סקיצה. טכניקות עבודה במגוון חומרים. התנסות ונגיעה בתחומי העיצוב השונים.

חלק ב' – התמקדות בתחום נבחר

מסלולי מכינה ממוקדים: מכינה לעיצוב תעשייתי, מכינה לעיצוב גרפי, מכינה לאדריכלות, מכינה לעיצוב אופנה ועיצוב פנים. עריכת תיק עבודות. פיתוח תהליכי חשיבה. מרתונים של מבחני כניסה משנים קודמות.

חלק ג' – הנחיות אישית. עד שמתקבלים!

הנחיה אישית וליווי צמוד של צוות המנחים. ההכנה כוללת: סימולציות הכנה לראיונות קבלה, עריכה וליהוק סופי של תיק העבודות, חניכה בעבודה על תרגיל הבית - ממבחני הקבלה של מוסדות הלימוד השונים.

איך לומדים במכינה?

במתכונת סדנה, בסטודיו מקצועי ואינטימי, תוך כדי עבודה מעשית עם חומרים, בסימולציות של מבחני כניסה ובשילוב הרצאות ומצגות. ואיך לא ... מטלות מעשיות לבית.

משך הלימודים

החלק הקבוצתי : שלושה חודשים במפגשים דו שבועיים, או שישה חודשים במפגשים חד שבועיים. ואחריהם פגישות יעוץ אישיות, ללא הגבלה. עד שתתקבלו!

ודקה לפני הבחינה... עוד מספר פגישות עידוד:

  • מפגשי הכנה לראיונות הקבלה והכנה למבחנים הפסיכוטכניים של שנקר והמכון הטכנולוגי בחולון. הפגישות מועברת ע"י פסיכולוגים מומחים.
  • מפגשי הכנה ורענון למבחנים בתחומי העיצוב השונים.
  • סיור חוויתי בגלריות ומוזיאונים.

* שכר הלימוד כולל ערכת ציוד מלאה ואת כל החומרים הנדרשים למכינה.

הבהרה

המידע המופיע באתר זה הינו מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות ייעוץ מקצועי. על הקורא לפנות למומחה ואל מוסדות הלימוד בכדי לקבל את המידע העדכני ביותר אודות הנושאים המופיעים באתר. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.