קורס פסיכומטרי עם מורה פרטי - מידע מפורט אודות קורס פסיכומטרי עם מורה פרטי.
Emama

קורס פסיכומטרי עם מורה פרטי

»
»
»
»

מה מתאים לך? קורס פסיכומטרי ארוך או קצר, עם מורה פרטי או בלי, בקבוצה גדולה או קטנה? כן, יש מגוון אפשרויות ומגוון מכונים המזמינים ללימודי בוקר, צהריים או ערב בזמנך הפנוי.

קורס פסיכומטרי מהווה כלי משמעותי לרכישת תעודת הכניסה טובה למוסדות השכלה רבים.

חשוב לציין כי ציון הבחינה מהווה רק חלק מכרטיס כניסה זה משום שמוסדות החינוך האקדמאים מעניקים משקל גם למבחני הבגרות. השקלול של שני הנתונים הללו הוא הקובע ולכן מומלץ לעשות את המאמץ המרבי על מנת להוציא ציון גבוה (רק כדי לסבר את האוזן: הממוצע הוא 550 פחות או יותר, והציון המועדף יותר הוא 700 ומעלה).

כיצד תדע מה סגנון הקורס המתאים לך?

כל קורס מציע מרחב למידה נוח ומורים. בואו נצא מתוך נקודת הנחה כי מדובר במורים מקצועיים שהוכשרו היטב על מנת שיוכלו לתת את המענה הראוי עבור הסטודנטים שלהם. אבל, חשוב מאד לתת את הדעת לגבי יכולת הלמידה של כל תלמיד.

יכולת הלמידה נמדדת על ידי כמה וכמה פרמטרים:

  • קצב קליטה
  • מהירות קליטה,
  • יכולת הכלה של חומר חדש
  • זיכרון
  • הרגלי למידה
  • יכולת ריכוז
  • הרמה הקוגניטיבית של הלומד

אדם בוגר המכיר את יכולות הריכוז שלו כבר יודע מהו משך הזמן בו הוא אכן קולט את המידע החדש, מכיר ביכולת הריכוז שלו בכיתה מרובת משתתפים לעומת עבודה אישית, הוא מודע ליכולת שלו לעמוד במשימות נדרשות בלמידה עצמאית (או לחילופין מודע לחובת המעקב הצמוד הנדרשת עבורו בעת הלימודים).

קורס פסיכומטרי מהיר בו לומדים פעמיים בשבוע יכול להוות יופי של מערך עבור מי שיש לו פנאי ויש לו את היכולת להפנים מידע חדש במהירות.

לעומתו הלומד האיטי יותר, שאין באפשרותו לעשות עצירה בחייו אך ורק כדי ללמוד יבחר בקורס הנפרש על פני זמן ארוך.

קשה לך להתרכז בלימודים?

אבל מה אם אין מדובר על משך הזמן העומד לרשות התלמיד אלא על הצורך בליווי אישי או ביכולת קליטה איטית? שלא נדבר על בעיות קשב וריכוז או לקות למידה זו או אחרת המקשה על ההתקדמות.

מה יכול תלמיד זה לעשות כדי להצליח?

קורס פסיכומטרי עם מורה פרטי או בקבוצה קטנה

אם מצאת את עצמך מתוסכל בכיתה כי המורה לא הייתה פנויה אליך ולשאלותיך בשל כמות התלמידים, אם התביישת להראות שאתה לא מבין כלום ולכן לא שאלת, הגיע הזמן ללמוד אחרת כדי להצליח, הרי המבחן הזה ייקבע את הציון שיכניס אותך אל המוסד האקדמי בו אתה רוצה ללמוד.

קיים קורס פסיכומטרי המספק לימודי פסיכומטרי עם מורה פרטי המלווה את התלמיד לאורך כל הדרך. אופן לימוד זה יכול לקדם כל תלמיד ולמצות את מלוא הפוטנציאל של כל אחד. לכן הוא מומלץ על אחת כמה וכמה למי שזקוק ללווי הצמוד.

לפרטים נוספים צור קשר עם אנשי פסיכומטרי אחד על אחד 1-800-077-180

למידע על בחירת קורס פסיכומטרי

בחינת הכניסה הפסיכומטרית - המרכז הארצי לבחינות ולהערכה

הבהרה

המידע המופיע באתר זה הינו מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות ייעוץ מקצועי. על הקורא לפנות למומחה ואל מוסדות הלימוד בכדי לקבל את המידע העדכני ביותר אודות הנושאים המופיעים באתר. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.