המכללה לרפואה הוליסטית כרכור

תוכן [ הסתר ]

המכללה לרפואה הוליסטית בכרכור, נוסדה בשנת 1993 ונחשבת לאחת מן המכללות המובילות בתחום לימודי הרפואה ההוליסטית בישראל.

המכללה לרפואה הוליסטית בכרכור היא מקום נפלא לצמיחה אישית והתפתחות מקצועית בתחום לימודי הרפואה ההוליסטית.

צוות המרצים המוביל של המכללה לרפואה הוליסטית בכרכור, הינו צוות ייחודי, מקצועי, מנוסה ובעל מוניטין רב בתחום לימודי רפואה משלימה.

אנו מאמינים בהענקת מרחב אישי לגדילה והתפתחות בתחום המקצועי, תוך ליווי ותמיכה אישית של סגל המרצים במטרה להגיע לפסגה אישית ורוחנית בתחום.

טכניקות הטיפול השונות הנלמדות במכללה, מבוססות על ההבנה הבסיסית, הרואה את הגוף, הנפש והרוח כיחידה אחת הוליסטית, גישה השלובה כחוט השני בתחומי הטיפול השונים הנלמדים במכללה, השקפה ההופכת לאבן דרך בעולם המקצועי ובהתמודדות של דור המטפלים החדש עם מטופליהם העתידיים.

מסלולי לימוד:

המכללה לרפואה הוליסטית בכרכור מפעילה ארבעה מסלולי לימוד עיקריים:

  • מסלול ללימודי נטורופתיה ? מסלול ארבע שנתי, המאושר על ידי האגודה הישראלית לנטורופתיה ומעניק תואר N.D . לימודי הנטורופתיה מנוהלים בידי גיל- את לביא ארבל (N.D).
  • מסלול לימודי תרפיה הוליסטית ? לימודים לקבלת תעודת (EMOTIONAL HOLISTIC THERAPIST)EHT ותעודת MHT (manual holistic therapist).
  • מסלול לימודי תעודה מקצועית - דמיון מודרך, הילינג, זן שיאצו, מודעות, עיסוי, פסיכותראפיה, פרחי באך, רפלקסולוגיה, תזונה קלינית הוליסטית, רכיבה טיפולית ועוד.
  • מסלול לימודי העשרה - לימודים הפתוחים בפני הקהל הרחב במגוון תחומים, לרבות: ריקודי בטן, קלפי טיפול ואימון, ריו אביירטו, טרנספורמציה ועוד.

התמחות סטאג:

המכללה לרפואה הוליסטית בכרכור, רואה בצד המעשי חלק מהותי בלימודי ההכשרה וההסמכה של המטפלים העתידיים. לשם כך, נבנתה קליניקה פרטית במתחם המכללה, אליה מגיעים מטופלים חיצוניים, הסובלים ממגוון רב של סימפטומים ומחלות, עובדה המעניקה לסטודנטים, במסלולי הלימוד השונים, הזדמנות לתקופת התנסות מקצועית בתחומם, המאפשרת להם לחוות, להתנסות, להתמודד ולטפל במגוון רחב של סימפטומים ומחלות הדורשות טיפול.

תנאי קבלה:

המכללה פותחת את שעריה בפני כל אדם, המעוניין ללמוד ולצמוח בתחום הרפואה ההוליסטית, לפיכך מדיניות המכללה איננה מעוגנת בתנאי סף נוקשים וזאת על מנת להעניק הזדמנות שווה עבור כל אדם הצמא לידע, מקצועיות ושאיפה למצוינות.

עם זאת, הסטודנטים ידרשו לעמוד במהלך שנת הלימודים בתנאי הסף של כל קורס וקורס (כלומר, ציון סף המאפשר את סיום הקורס וקבלת תעודת מטפל מוסמך).

טרם ההרשמה למסלול הלימוד השונים, יוזמנו המועמדים הפוטנציאליים לפגישת ייעוץ אישית, שמטרתה היכרות אישית עם המועמד וקבלת מידע על תכנית הלימודים במכללה לרפואה הוליסטית כרכור.

מלבד זאת, המתלבטים והמועמדים הפוטנציאליים, מוזמנים להגיע לערבי לימוד פתוחים, שיתקיימו במכללה, ויאפשרו מפגש "טעימה" אישי עם המרצים והמנחים, אשר עתידים ללוות אתכם בשנים הקרובות במסלולי הלימוד השונים, כמו גם הזדמנות להתרשמות כללית מהחומר האנושי, המקצועי והסביבתי של המכללה וקבלת מושג בסיסי על אופי המסלולים בתחום הרפואה ההוליסטית.

אז בואו גם אתם לפגישת ייעוץ אישית ולהתרשמות כללית ממסלולי ההתמחות השונים הנלמדים בקמפוס המכללה לרפואה הוליסטית כרכור.