מכללת איל מקיאג'

תוכן [ הסתר ]

מכללת איל מקיאג', המכללה המובילה ללימודי איפור וקוסמטיקה מקצועיים בארץ, היא ללא ספק כרטיס הכניסה שלכם אל תעשיית האיפור המקצועית בארץ ובחו"ל. במאמר הבא, נעניק מידע מקיף על המותג והמכללה המובילה לאיפור - איל מקיאג'.

על מכללת איל מקיאג'

מותג הקוסמטיקה והאיפור האמריקאי האיכותי איל מקיאג', שנוסד בשנת 1973 בניו יורק יובא לארץ על ידי בעלי רשת איל מקיאג' ומכללת מקיאג' בארץ, חנוך רידר וגלית ורטהיים, בשנת 1996.

מכללת איל מקיאג' נוסדה בשנת 2000, והייתה לחלוצת מכללות האיפור המקצועיות בארץ.

המכללה, שהוקמה על ידי הבעלים חנוך רידר והמאפרת הבכירה גלית ורטהיים, יצרה סטנדרט של לימודי איפור מקצועיים איכותיים, המציעים תוכנית לימודים מקצועית ומקיפה, המורכבת מסדרה של שיעורים תיאורטיים ומעשיים הנחוצים לכל מאפר מקצועי, המעוניין להשתלב בתעשיית האיפור בארץ ובעולם.

כיום, נחשבת איל מקיאג' לרשת המכללות המובילה ללימודי קוסמטיקה ואיפור מקצועיים בארץ והיא מונה ארבע שלוחות לימוד בחיפה, ירושלים, תל אביב ובאר שבע. הערכים המובילים של המכללה הם: מוצרי איפור איכותיים ואמינים, מתן יחס אישי לכל סטודנט וסטודנט, מקצועיות, וחדשנות אסתטית.

קהל יעד

מגוון סדנאות האיפור וקורסי האיפור המקצועיים, שמפעילה מכללת איל מקיאג' במגוון סניפיה ברחבי הארץ, מיועדים לאנשים המעוניינים לקבל הכשרה מקצועית בתחום האיפור ולהפך למאפרים מקצועיים בעלי אוריינטאציה לאסתטיקה, יופי ואופנה.

על מסלולי הלימוד המוצעים במכללה

רשת מכללות איל מקיאג', מציעים מגוון רחב של סדנאות איפור וקורסי איפור מקצועיים, לרבות:

  • קורס איפור בסיסי - הוא קורס איפור יסודי, שמטרתו להעניק את רזי הידע בתחום האיפור ואת הכלים המקצועיים הדרושים לכל מאפר מתחיל.

מטרתו של הקורס היא מתן הערך המקצועי המוסף, ידע כללי בתחומים משיקים וחיבור להלך הרוח ולמגמות העתידיות בתרבות וכפועל יוצא, בתחום. הקורס מתמקד בנושאים כגון: סטיילינג לסוגיו, איפור רחוב, איפור סלבריטאים, תרבות המשלבת מינרלים, אורגני ויוגה כדרך חיים וחשיפה לאמנויות חזותיות אחרות.

על סגל המרצים

סגל המרצים של מכללות איל מקיאג', מורכב מצוות של מאפרים בכירים, מן המובילים בתעשיית האיפור המקצועית בארץ ובעולם. המשתתפים בכלל קורסי האיפור המתקיימים במכללת איל מקיאג' יזכו לליווי מקצועי צמוד וליחס אישי לאורך כל הקורס.

סוג התעודה

בוגרי הקורס לאיפור מקצועי, אשר סיימו את בהצלחה את לימודיהם, יהיו זכאים לקבל תעודת גמר של מאפר מקצועי, מטעם מכללת איל מקיאג'.

תנאי קבלה

באופן כללי, קורסי האיפור המקצועיים פתוחים בפני כל אחד החפץ ללמוד את אומנות האיפור בצורה מקצועית, כאשר תנאי הקבלה לקורסי האיפור המקצועיים מותנים במעבר של ראיון אישי בלבד.

שכר לימוד

גובה שכר הלימוד עבור קורס איפור מקצועי במכללת איל מקיאג' נע בין 6,000 ש"ח ל-8,000 ש"ח

לסיכומו של עניין, אם ברצונכם ללמוד על רזי אומנות האיפור, מכללת איל מקיאג' היא המקום בשבילכם.